بیشتر بدانید

باشگاه ما (ماکلاب :maclub) ، باشگاه مشتریان سازمانی شرکت مهندسی کاسپین وب می باشد که از بهار 1394 با هدف ایجاد باشگاه های مشتریان (وفاداری:loyalty) سازمانی توسط دپارتمان برنامه نویسی کاسپین وب تحت عنوان باشگاه ما آغاز به کار نموده است ، ماکلاب شبکه واحد 9000 دارنده باشگاه مشتریان اختصاصی می باشد که در قالب یک سایت واحد maclub.ir خدمات و اعضای خود را برای یکدیگر به اشتراک گذاشته اند ، عضویت در ماکلاب برای اشخاص، سازمان ها و شرکت ها با پرداخت حق عضویت سالیانه امکان پذیر می باشد.پس از عضویت امکان استفاده از تمام خدمات ماکلاب امکان پذیر می باشد.

با مراجعه به بخش خدمات رفاهی و خرید (یا بخش خدمات بیمه‌ای و پزشکی) ابتدا دسته بندی صنفی خود را مشخص نمایید، سپس با جست و جوی پذیرندگان مورد نظرخود میتوانید میزان تخفیف آنها را مشاهده نمایید.در صورتی که عضو ماکلاب باشید می توانید بن تخفیف و اطلاعات تکمیلی را مشاهده نموده و بن تخفیف خوذ را به صورت رایگان رزرو نمایید.

در صورتی که پس از خرید از پذیرنده تخفیف درج شده در سایت را برای شما اعمال نکرد، تصویر فیش پرداختی روی کارتخوان را در یکی از پیام رسان ها (تلگرام یا واتس اپ)برای پشتیبان سایت (09198685597) و یا پشتیبان اینستاگرام (maclub_ir ) ارسال نموده تا موارد توسط پشتیبان بررسی و در صورت صحت موارد اعتبار کیف پولتان شارژ می گردد.

جهت رزرو بن های تخفیف ابتدا بایستی عضو ماکلاب بوده و سپس با توجه به اطلاعات اصناف و میزان تخفیف آنها بن تخفیف مربوط به پذیرنده را رزرو نموده سپس روی بخش ورود به باشگاه کلیک نموده و با همراه داشتن شماره تماس و رمز ورود وارد پنل ماکلاب شده و از بخش خدمات رفاهی و خرید بن های رزرو شده خود را مشاهده نمایید .در صورت تایید بن توسط پذیرنده می توانید بن را مشاهده نمایید.

نیازی نیست بن های ماکلاب را پرینت بگیرید با نشان دادن بن تخفیف روی موبایل خود و یا ارائه کارت های اعتباری (ماکارت،کارت شهروندی،اروند کارت،همیارطبیعت و ...)می توانید از پذیرنده تخفیف بگیرید.

اعتبار داخل کیف پول ماکلاب جهت ثبت سفارش های داخل شبکه ماکلاب از قبیل خرید های آنلاین ، خرید سرویس اینترنت، ثبت سفارش های درگاه های تخصصی میتوانید مصرف کنید.لطفا توجه کنید اعتبار داخل کیف پول با اعتبار حساب کارت های اعتباری (ماکارت،کارت شهروندی،اروند کارت،همیارطبیعت و ...)متفاوت می باشد، جهت مشاهده موجودی، شارژ و استفاده از موجودی کارت های اعتباری بایستی از شبکه بانکی استفاده کنید.

بر خلاف سایر سیستم های تخفیفی بن های ماکلاب برای استفاده افراد هیچ گونه محدودیتی نداشته و بر روی فاکتور نهائی اعمال می شود .تخفیف های ماکلاب کاملا حقیقی بوده و شامل تمامی محصولات و خدمات پذیرندگان می شود و هیچ گونه محدودیتی برای دارنده بن کارت وجود ندارد .

کسب امتیاز در باشگاه به ازای هر 100،000 ریال خرید یک امتیاز می باشد و هر امتیاز معادل 10،000ریال می باشد،که می توان از قسمت تبدیل موجودی امتیاز را به موجودی در کیف پول تبدیل کرد، افرادی که به 300 امتیاز برسند یک عدد ماکارت با موجودی 500،000 ریال برایشان ارسال می گردد.توجه نمایید برای دریافت ماکارت باید امتیاز در بخش مربوطه ذخیره شده باشد و به موجودی تبدیل نشده باشد.

از طریق بخش زیر می توانید آموزش ببینید. راهنمای اخذ تخفیف