ثبت نام گروهی اعضای سازمان ها و ارگان ها

مقدمه

امروزه مدیران و سازمان های موفق ارزش سرمایه‌های انسانی خود را به خوبی می‌دانندو دریافته‌اند که ارائه خدمات رفاهی علاوه بر حقوق و مزایا نقش بسیار مطلوبی در ایجاد انگیزه و بهبود عملکرد کارکنان دارد. بطوریکه ارائه خدمات رفاهی به کارکنان یکی از مباحث مهم مدیریت منابع انسانی سازمان, ادارات و شرکت‌های کوچک و بزرگ می‌باشد. خدماتی که شامل وام، باشگاه‌های ورزشی، جشن‌های سازمانی و... می باشد که با تاکید بر اهداف سازمانی, این فعالیت شکل می‌گیرند. در صورتی که مدیر یا مالک شرکت یا سازمانی هستید و تمایل دارید تمامی اعضای خود را به عضویت در ماکلاب درآورده میتوانید با شماره های 09198685597/02177491464تماس گرفته و یا به ایمیل Info@maclub.ir ایمیل با موضوع ثبت نام سازمانی ارسال نمایید.

روش ثبت نام کارکنان

  • پس از عقد قرارداد فی مابین ماکلاب و سازمان(شرکت) مورد نظر ،کد معرف سازمانی برای سازمان یا شرکت تعریف شده و در اختیار نماینده سازمان قرار میگرد ،کارکنان می توانند با کد و لینک مربوطه ثبت نام خود را تکمیل کنند و یا سازمان میتواند اطلاعات پرسنل خود را با استفاده از فایل اکسل در اختیار ماکلاب قراردهد.هزینه ثبت نام بابت هرفرد مطابق با توافق فی مابین سازمان برای مدت یکسال تعیین خواهد شد.

روش کسب درآمد از خرید کارکنان سازمان

  • در بخش ثبت نام سازمانی از محل درآمد خرید هر عضو سازمان مطابق با قرارداد درصدی برای فرد تعیین شده توسط سازمان واریز انجام می گیرد و به نوعی درآمد زایی از عضا در خرید های روزانه و خرید از شبکه شرکای تجاری ایجاد می شود .

استفاده از ظرفیت های سازمان (شرکت)

  • درصورتی که سازمان(شرکت)شما ارائه دهنده خدمات خاص یا تولید کننده محصول در کشور یا فعال در حوزه واردات و یا صادرات باشد ،می توانید به عنوان شریک تجاری با ماکلاب وارد مذاکره شده و خدمات یا محصولات خود را در شبکه شرکای تجاری ماکلاب قرارداده و فروش و درآمد خود را افزایش دهید.

تبلیغات گسترده اینستاگرامی

  • با استفاده از شبکه تبلیغاتی ماکلاب میتوانید خدمات یا محصولات خود را در شبکه اینستاگرامی ماکلاب با هزینه کاملا بصرفه تبلیغ کنید،همچنین سازمان های طرف قرارداد به صورت پیش فرض 50 عدد تبلیغ اینستاگرامی به ارزش 5،000،000 ریال را پس از ثبت نام کارکنانشان از ماکلاب هدیه خواهند گرفت.
  • طرح همیار طبیعت در قالب کارت بانکی و وب سایت essht.irاز تاریخ 01/10/1396 به‌صورت رسمی توسط شرکت کاسپین وب واحد ماکلاب آغاز به کار نموده است .