بیشتر بدانید

ما در ماکلاب سبک تازه ای از زندگی را به اعضای خود پیشنهاد میدهیم.ماکلاب پلتفرم هوشمندی می باشد که سعی کرده است در بخش هایی از زندگی روزمره اعضای خود شامل خرید، پزشکی و سلامت، ورزش و تفریح، سفر و گردشگری سبک تازه ای را از طریق ارائه آفرهای جذاب ایجاد نماید.در خرید به سبک ماکلاب تخفیف واقعی همراه با کالا و خدمات با کیفیت را تجربه خواهید نمود.در سلامت به سبک ماکلاب رایگان بیمه خواهید شد و نگران هزینه های پزشکی نخواهید بود.در سفر به سبک ماکلاب، با هر بودجه ای میتوانید سفر کنید.این تازه شروع ماجراست

با مراجعه به بخش خدمات رفاهی و خرید (یا بخش خدمات بیمه‌ای و پزشکی) ابتدا دسته بندی صنفی خود را مشخص نمایید، سپس با جست و جوی پذیرندگان مورد نظرخود میتوانید میزان تخفیف آنها را مشاهده نمایید.در صورتی که عضو ماکلاب باشید می توانید بن تخفیف و اطلاعات تکمیلی را مشاهده نموده و بن تخفیف خوذ را به صورت رایگان رزرو نمایید.

اعتبار داخل کیف پول ماکلاب جهت ثبت سفارش های داخل شبکه ماکلاب از قبیل خرید های آنلاین ، خرید سرویس اینترنت، ثبت سفارش های درگاه های تخصصی میتوانید مصرف کنید.لطفا توجه کنید اعتبار داخل کیف پول با اعتبار حساب کارت های اعتباری (ماکارت،کارت شهروندی،اروند کارت،همیارطبیعت و ...)متفاوت می باشد، جهت مشاهده موجودی، شارژ و استفاده از موجودی کارت های اعتباری بایستی از شبکه بانکی استفاده کنید.

بر خلاف سایر سیستم های تخفیفی بن های ماکلاب برای استفاده افراد هیچ گونه محدودیتی نداشته و بر روی فاکتور نهائی اعمال می شود .تخفیف های ماکلاب کاملا حقیقی بوده و شامل تمامی محصولات و خدمات پذیرندگان می شود و هیچ گونه محدودیتی برای دارنده بن کارت وجود ندارد .

با توجه به اینکه پیامک های ارسالی از ماکلاب برای ثبت نام ، فراموشی رمز عبور و ارائه آفرهای جذاب از نوع خدماتی نیست و تبلیغاتی محسوب می شود، لذا بایستی حتما دریافت پیامک تبلیغاتی خط خود را فعال نمایید. برای فعال سازی پیام های تبلیغاتی همراه اول، باید از خط خود، عدد ٢ را به شماره پیامکی ٨٩٩٩ ارسال نمایید. پس از ارسال پیام، پیامکی از شرکت همراه اول مبنی بر فعال شدن مجدد سرویس پیامک تبلیغاتی تا ٢٤ ساعت آینده برای شما فرستاده خواهد شد و این سرویس برای شما تا ٢٤ساعت بعد فعال می گردد. برای فعال سازی پیام های تبلیغاتی ایرانسل ، باید از خط خود، عدد ١ را به شماره پیامکی ۵۰۰۵ ارسال نمایید. پس از ارسال پیام، پیامکی از شرکت ایرانسل مبنی بر فعال شدن مجدد سرویس پیامک تبلیغاتی تا ٢٤ساعت آینده برای شما فرستاده خواهد شد و این سرویس برای شما تا ٢٤ ساعت بعد فعال می گردد.